تبلیغات
کوچه 74 - یهودیان در عید پوریم جشن نابودی ایران را می گیرند/ قاطعانه می گویم آمریکا هیچ تغییر دیدگاهی نسبت به ایران نداشته است

کوچه 74

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ کوچه 74 خوش آمد میگویم ... در این جنگ نرم وظیفه مجموعه فرهنگی این است که هنر را تمام عیار و با قالبی مناسب به میدان آورد تا اثرگذار شود. مقام معظم رهبری

پژوهشگر آمریکایی در دانشگاه آزاد اهواز:
یهودیان در عید پوریم جشن نابودی ایران را می گیرند/ قاطعانه می گویم آمریکا هیچ تغییر دیدگاهی نسبت به ایران نداشته است

در اسرائیل جشن های مذهبی در این روزها برگزار می شود جشن هایی که سالهاست به اسم جشن پوریم برگزار می شود در این مراسم جشن نابودی ایران را می گیرند و به شادی و پایکوبی مشغول می شوند.

به گزارش موج چهارم، مارک گلین پژوهشگر و تحلیلگر سیاسی از امریکا یکشنبه، ۲۶ بهمن ماه در جمع دانشجویان دانشگاه آزاد اهواز اظهار داشت: با قاطعیت می گویم ایالات متحده هیچ گونه تغییری در دیدگاه خود نسبت به ایران ایجاد نکرده است تنها اتفاقی که افتاده این است که آمریکا استراتژی خود را تغییر داده است و به جای اینکه از درب جلو وارد شود از درب دیگری وارد شده است.

 

وی افزود: در اسرائیل جشن های مذهبی در این روزها برگزار می شود جشن هایی که سالهاست به اسم “جشن پوریم” برگزار می شود در این مراسم جشن نابودی ایران را می گیرند و به شادی و پایکوبی مشغول می شوند.

 

گلین تاکید کرد: در این جشن کیک هایی به شکل ایرانی ها درست می کنند و آنها را می خورند ما دقیقاً نمی دانیم آمریکایی که توسط این اسرائیل اشغال شده است می خواهد با ایران چه کاری انجام دهد؟

 

این پژوهشگر آمریکایی تاکید کرد: امروز یک مناقشه ای بین رئیس جمهور آمریکا و اسرائیل وجود دارد. نتانیاهو قرار بود در سنای آمریکا حضور پیدا کند و سخنرانی داشته باشد ولی اوباما اعلام کرد اگر نتانیاهو در این مراسم باشد من حضور پیدا نخواهم کرد.

 

این فعال آمریکایی تصریح کرد: برای کسانی که اخبار سیاست خارجه را دنبال می کنند این یک اتفاق پیش بینی نشده نیست این یک نزاع خانوادگی است و کسانی که فیلم پدرخوانده را دیده باشند این صحنه آرایی را خوب درک می کنند.

 

این استاد دانشگاه گفت: ایالات متحده آمریکا از اسرائیل هیچ وقت رویگردان نخواهد شد گروهی که اوباما را روی کار آورده اند الان با نتانیاهو مشکل دارند علت نزاع هم گستاخی های بی حد و اندازه اوست، نتانیاهو شبیه همان گانگسترهایی است که در فیلم پدرخوانده بودند.

 

این تحلیلگر آمریکایی تصریح کرد: این نزاع ها به معنای این نیست که آمریکا می خواهد به عنوان یک قدرت مستقل عمل کند حزب آزادی خواه و چپ برای نجات اسرائیل، اوباما را روی کار آورد.

 

 

79 80 81 82

 

* انقلاب ایران آینده جهان بشریت را رقم خواهد زد

 

پس از این سخنرانی این اساتید با حضور در سالن اداره ارشاد اسلامی شهرستان رامهرمز در مراسمی که به همت بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور این شهرستان برگزار شده بود، شرکت و به ایراد سخنرانی پرداختند.

 

در این مراسم که با استقبال خوبی مواجه شد، مارک گلین ایران را قلب تپنده انقلاب معرفی کرد، انقلابی که آینده جهان بشریت را رقم خواهد زد.

 

وی اسرائیل را در آستانه نابودی خواند و علت این امر را روحیه حق پذیری دانست که در وجود ملت ایران ریشه دوانیده است.

 

گلین هدف آمریکا از دشمنی و کینه توزی با ملت ایران را تلاش در جهت معکوس کردن روند رو به رشد انقلاب اسلامی ایران و جلوگیری از نشر و گسترش آن عنوان و تصریح کرد: آمریکا از صلح آمیز بودن برنامه هسته ای ایران آگاهی دارد اما برای دستیابی به اهداف خود و تبدیل کردن ایران به آیینه خویش در فرهنگ و تمدن، ایران را تحت فشار و تحریم قرار می دهد.

 

وی در خصوص دیدگاه ملت آمریکا در مورد ایران عنوان کرد: مردم آمریکا به سیاست توجه چندانی ندارند و ترجیح می دهند که سران دولت برای آنها تصمیم گیری کنند، آنها مردم ایران را مردمی خشن و دشمن خود تلقی می کنند.

 

 

 

83 84

برای دیدن عکس با کیفیت روی آن کلیک کنید

طبقه بندی: سیاسی،
برچسب ها:طالب زاده، امریکایی دراهواز، طالب زاده دراهواز، دانشگاه، اهواز، پژوهشگر آمریکایی در دانشگاه آزاد اهواز:،

[ دوشنبه 27 بهمن 1393 ] [ 01:18 ب.ظ ] [ هادی ]

[ نظرات() ]