تبلیغات
کوچه 74 - اشتون و ظریف هم کاریکاتور شدند+تصاویر

کوچه 74

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ کوچه 74 خوش آمد میگویم ... در این جنگ نرم وظیفه مجموعه فرهنگی این است که هنر را تمام عیار و با قالبی مناسب به میدان آورد تا اثرگذار شود. مقام معظم رهبری

در هفتمین جشنواره تجسمی فجر آثاری از کاریکاتوریست‌ها به نمایش درآمده که در میان آنها کاریکاتورهایی از اشتون، ظریف و دیگر سیاستمداران جهان در کنار صداپیشه روباه مکار دیده می‌شود.
 كاریكاتور معاصر ایران با ۲۰۲ اثر از ۲۰۲ كاریكاتوریست از ۲۲ استان كشور كه منتخب آثار كاریكاتور موضوعی و چهره از كارتونیست های نسل های مختلف را به نمایش می گذارد.


رخدادها و اتفاقات سال های اخیر مانند قیمت نفت، جنگ و خشونت در منطقه و جهان، چهره های سیاسی و ورزشی و رهبران جهان مانند محمد جواد ظریف، كاترین اشتون، معمر قذافی، نتانیاهو، زنده یاد مرتضی احمدی و ... سوژه هایی است كه در بخش كاریكاتور جشنواره تجسمی فجر دیده می شود.آثاری از کامبیز درم بخش، جواد علیزاده، داوود شهیدی، احمد عربانی، محمدعلی بنی اسدی، فیروزه مظفری، جمال رحمتی، بهرام عظیمی، مسعود ضیایی زرد خشویی، مسعود شجاعی طباطبایی، بهمن عبدی، هادی حیدری، اسماعیل عباسی، علیرضا ذاکری و ... در رشته کاریکاتور جشنواره تجسمی فجر حضور دارند.


كاریكاتوریست های استان های تهران، خراسان شمالی، خراسان رضوی، اصفهان، ایلام، گلستان، خوزستان، كردستان، بوشهر، اردبیل، آذربایجان شرقی،‌ آذربایجان غربی، البرز، گیلان، مازندران، یزد، كرمانشاه، فارس، لرستان، همدان و مركزی در هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر حضور دارند.

كتاب كاریكاتور معاصر ایران شامل آثار كاریكاتور هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر تا پایان جشنواره منتشر خواهد شد.

کاریکاتورهای هفتمین جشنواره تجسمی فجر

هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر در رشته های نقاشی، خوشنویسی، نگارگری، سفال ، مجسمه سازی، پوستر، کاریکاتور، عکاسی و تصویرسازی از سوی دفتر هنرهای تجسمی با همکاری انجمن ها و نهادهای هنری و موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر از ۱۴ بهمن ماه آغاز شده است و تا ۱۲ اسفندماه ادامه دارد.
طبقه بندی: سیاسی،
برچسب ها:ظریف، مذاکرات ژنو، مذاکرات هسته ای، روحانی، کاریکاتورظریف، اشتون، کاریکاتور،

[ سه شنبه 28 بهمن 1393 ] [ 06:25 ب.ظ ] [ هادی ]

[ نظرات() ]