تبلیغات
کوچه 74 - مطالب مهر 1393

کوچه 74

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ کوچه 74 خوش آمد میگویم ... در این جنگ نرم وظیفه مجموعه فرهنگی این است که هنر را تمام عیار و با قالبی مناسب به میدان آورد تا اثرگذار شود. مقام معظم رهبری

افسران - نامه فعالان فضای مجازی به وزیر امورخارجه درخصوص حکم اعدام شیخ نمر
بسمه تعالی

« ما باید در ارتباط با مردم جهان و رسیدگی به مشکلات و مسائل مسلمانان و حمایت از مبارزان و گرسنگان و محـرومان بـا تمام وجود تـلاش نماییم و این را بـاید از اصــول سیاسـت خـارجـی خـود بدانیم. »
امام روح الله / پیام قطعنامه598


جناب آقای دکتر محمد جواد ظریف
با سلام و تحیت
همانطور که مستحضر هستید دادگـاه کیفری عربستان سعودی حـکـم اعدام رهبر مبارز و انـقلابـی شیعیان عربستان، آیـت الله نـمـر بـاقر النـمـر را صـادر نموده است، حـکمی کـه بـرخلاف موازین قـانونی و شـرعـی ست. لذا مـا فعالان فضای مجـازی از شمـا خواستاریم از تمام ظرفیت دیپلماسی وزارت امـور خارجه جهت پیگیری حقوقی این حکم استفاده نمـایید.
طبقه بندی: احادیث و جملات بزرگان، سیاسی،
برچسب ها:شیعه، ظریف، شیخ نمر، شیخ عربستانی، بیداری اسلامی، هیهات من الذله، Sheikh_Al_Nimr،

[ سه شنبه 29 مهر 1393 ] [ 08:39 ق.ظ ] [ هادی ]

[ نظرات() ]


[ سه شنبه 29 مهر 1393 ] [ 08:32 ق.ظ ] [ هادی ]

[ نظرات() ]


  پس از پیروزی انقلاب اسلامی حرکت برای پیگیری ساخت محصولات و تجهیزات نظامی آغاز شد و از آنجایی که نفی وابستگی در صنعت نظامی یکی از راهکارهای مهم مسئولان دفاعی در زمان جنگ بود، این امر باعث شد پیشرفت‌های ارزشمندی در زمینه این صنایع داشته باشیم.
 
لذا از ساخت موشک آغاز کرده‌ایم تا به امروز که جنگنده و بالگرد را به‌خوبی می‌سازیم. یکی از این محصولات که اخیراً رونمایی شده بالگرد شاهد 285 بوده که در راستای دکترین نبرد ناهمتراز طراحی شده است.
 


ویژگی‌های بالگرد شاهد 285 

سایت Militaryfactory  درخصوص بالگرد شاهد 285 نوشت: این بالگرد یک ورژن بسیار تکامل‌یافته‌تر از هلیکوپتر Bell 206 آمریکاست و امروزه ایران در صنعت نظامی در بخش هلیکوپتر پیشرفت‌های خوبی داشته است.

 
شاهد 285  

 

تصویر از Bell 206

این سایت با اشاره به طراحی جذاب بالگرد شاهد 285 تصریح کرد: طراحی و دستور ساخت این بالگرد توسط بخش خودکفایی HESA (هسای اصفهان) انجام شده و باعث ساخت هلیکوپتر تک صندلی شده است.
 
سایت Militaryfactory  درباره ویژگی‌ها و مشخصات این بالگرد اضافه کرد: بالگرد شاهد 285 در سال 2012 میلادی به شکل ویژه رونمایی شده و توسط HESA به تعداد 35 فروند تولید شده است.
 
سایت Global Security درباره بالگرد شاهد 285 اظهار داشت: این بالگرد اولین آزمایش موفق خود را توسط نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گذرانده و با کاربری دریاپایه (Sea Borne) و هواپایه (Air Borne) طراحی شده است. 


این سایت همچنین درخصوص ویژگی‌های این بالگرد اضافه کرد: بالگرد شاهد 285 می‌تواند موشک‌های هدایت‌شونده (ْGuided Missile)، موشک‌های ضد زره (Anti-Tank Missile)، موشک‌های هوا به هوا (Air to Air Missile) و موشک‌های هوا به دریا را حمل کند و مناسب با شرایط آئرودینامیک با توان صد درصد بومی ساخته شده است.
 
Global security تصریح کرد: این هلیکوپتر با قابلیت نگهداری آسان برای مناطقی که دسترسی سخت خواهد بود، طراحی شده است.

سایت Defence.pk درباره بالگرد شاهد 285 اظهار داشت: ساخت این هلیکوپتر بسیار مقرون به صرفه است و با قیمت مناسبی می‌توان آن را تولید کرد. 

سایت Militaryphotos درباه بالگرد شاهد 285 نوشت: بالگرد شاهد 285 با کاربری دریایی و هوایی می‌تواند محدوده وسیعی از ادوات و تجهیزات نظامی را حمل کند.
نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان یک نیروی پیشگام در زمینه طراحی تجهیزات نظامی و شرکت صنایع هواپیماسازی ایران (هسا) متعلق به وزارت دفاع جمهوری اسلامی ایران در جهت خودکفایی هرچه بیشتر و تولید ادوات پیشرفته با قابلیت‌های بومی حرکت می‌کنند.
طبقه بندی: عمومی، سیاسی،
برچسب ها:هلی کوپتر، بالگرد، تجهیزات نظامی ایران، سپاه، ارتش، نیروی هوایی ایران، شاهد285،

[ سه شنبه 29 مهر 1393 ] [ 08:30 ق.ظ ] [ هادی ]

[ نظرات() ]


وقوع چند اسید پاشی به زنان در اصفهان با واکنش‌های مختلف محافل داخلی و خارجی همراه بوده است. در حالیکه نیروهای امنیتی از تلاش برای دستگیری عاملین این حادثه خبر داده‌اند، شخصیت‌ها و رسانه‌های ضد انقلاب علاقه‌مندند این قضیه را به یک جریان خاص و آمران به معروف و ناهیان از منکر منتسب نمایند. این در حالی است که امام جمعه اصفهان گفت: همان‌ اندازه که اسیدپاشی کار بسیار غلطی است، نسبت دادن این کار به برخی گروه‌ها و افراد نیز غلط و ناصواب است.

افسران - یک روز انگ بی اساس قتل زنجیره ای؛ امروز برچسب اسید پاشی!
آیت الله بهجت ره "کفار (و منافقین) در فریب دادن استادند و ما در فریب خوردن!"
یعنی یک رابطه ی دو طرفه! :) بعد از دولت فخیمه ی اصلاحات که بارها عناوین دینی و اشخاص مذهبی و انقلابی مورد هجمه قرار می گرفتند و یک فضای عجیب و وسیع رسانه ای علیه اینها ایجاد می شد و این چرخه مکررا تکرار می شد، حالا از همان تهمت قتلهای زنجیره ای بگیرید تا ته مانده ها و فتنه آموختگان آن دوران که درین ماهها و سالها هم ازین سفره خود را محروم نکردند و یک روز علیه آقای مکارم و یک روز علیه آقای کریمی و یک روز و یک روز و یک روز علیه دهها افراد مذهبی دیگر!
این روزها هم ادعای کثیف اسید پاشی به علت عدم رعایت حجاب در رسانه های اجنبی و مقلدین داخلی ایشان برقرار است و چند ماه باید بگذرد تا مردم توجه کنند که این ادعا هم مانند اکثریت ادعاهای مشابه، پوشالی و بی مستند و کار رسانه های زنجیره ای و مظلوم نمائی فلان طیف غرب پرست بود. خلاصه این که : در واقعه اخیر هم یکی از مصدومین محجبه و اهل نماز بوده و هیچ خبر موثقی بر ارتباط این موضوع با نهی از منکر و امثالهم موجود نیست. پس با کمی صبر بیشتر و رصد منابع معتبر و ان شاء الله بزودی با دستگیری عاملین حادثه، به آش شعله قلمکار صدتا دروغ و ده تا راست این واقعه هم پی خواهیم برد. والعاقبه للمتقین.طبقه بندی: احادیث و جملات بزرگان، مذهبی، فرهنگ، عمومی،
برچسب ها:بی بی سی فارسی، جمله ایت الله بهجت، امربه معروف و نهی ازمنکر، اسیدپاشی دراصفهان، اصفهان، BBCفارسی، بهجت،

[ سه شنبه 29 مهر 1393 ] [ 08:27 ق.ظ ] [ هادی ]

[ نظرات() ]


افسران - معارضان فرهنگ انقلابی و اسلامی را «نا امید» کنید ...
با توجه به رویش های معتنابه و جوشش های فراوان فعالیت های فرهنگی در سطوح مردمی، خصوصاً ، دستگاههای فرهنگی نظام و در رأس آنها باید نقش حلقات مکمل و تسهیل گر و الهام بخش را در فعالیت های خودجوش و فراگیر مردمی عرصه فرهنگ برای خود قائل باشند و موانع را از سر راه آنها کنار بزنند.
طبقه بندی: احادیث و جملات بزرگان، سیاسی،
برچسب ها:فرهنگ، شورای عالی فرهنگ، رهبر، سیدعلی خامنه ای، جوانان مومن، سخن حضرت اقا درموردکارفرهنگی، کارفرهنگی،

[ یکشنبه 27 مهر 1393 ] [ 10:34 ق.ظ ] [ هادی ]

[ نظرات() ]


افسران - down with erdogan
ترکها منتظر "سیلی" خدای مردم سوریه و عراق باشند...طبقه بندی: سیاسی،
برچسب ها:داعش، ترکیه، اردوغان، سخنان جدید اردوغان، ریییس جمهورترکیه، سیاست های ترکیه، کوبانی،

[ یکشنبه 27 مهر 1393 ] [ 10:30 ق.ظ ] [ هادی ]

[ نظرات() ]


[ یکشنبه 27 مهر 1393 ] [ 10:28 ق.ظ ] [ هادی ]

[ نظرات() ]


افسران - . . . 【آزادی های یواشکی...】 . .
ازخدا که پنهون نیست ازشما چه پنهون... . ﺩﺭﻭﻍ ﭼﺮﺍ...؟ . ﺟﻮﺍنان قدیم ﯾﻮﺍﺷﮑﯽ ﯾﮏ ﮐﺎﺭﻫﺎﯾﯽ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﻧﺪ...! . . مثـــلا : .
● ﯾﻮﺍﺷﮑﯽ ﺳﺎﮐﺸﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﯽ ﺑﺴﺘﻨﺪ ﻭ ﺑﺪﻭﻥ ﺍﯾﻦ ﮐﻪ ﭘﺪﺭ ﻭ ﻣﺎﺩﺭ ﺑﻔﻬﻤﻨﺪ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﺷﺎﻥ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﻣﯽ ﺑﺮﺩﻧﺪ ﻭ ﺑﻪ ﺑﻬﺎﻧﻪٔ ﻣﺪﺭﺳﻪ، ﺟﯿﻢ ﻣﯽ ﺯﺩﻧﺪ ﻭ ﻣﯽ ﺭﻓﺘﻨﺪ ﺟﺒﻬﻪ... .
● ﻗﺒﻠﺶ ﯾﻮﺍﺷﮑﯽ ﺩﺳﺖ ﺑﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩﻧﺪ ﺗﻮﯼ ﺷﻨﺎﺳﻨﺎﻣﻪ ﻭ ﺳﻦ ﺷﺎﻥ ﺭﺍ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﺩﺍﺩﻩ ﺑﻮﺩﻧﺪ... .
● ﺑﻌﻀﯽ ﻫﺎ ﯾﻮﺍﺷﮑﯽ ﺩﺍﺭ ﻭ ﻧﺪﺍﺭﺷﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﯽ ﺩﺍﺩﻧﺪ ﺑﻪ ﻓﻘﺮﺍ ﯾﺎ ﮐﻤﮏ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﻧﺪ ﺑﻪ ﺟﺒﻬﻪ... .
● ﺷﺐ ﻫﺎ ﯾﻮﺍﺷﮑﯽ ﺍﺯ ﭼﺎﺩﺭ ﯾﺎ ﺍﺗﺎﻕ ﯾﺎ ﺳﻨﮕﺮ ﻣﯽ ﺯﺩﻧﺪ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﻭ ﻧﻤﺎﺯ ﺷﺐ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻧﺪﻧﺪ... .
● بله... ﯾﻮﺍﺷﮑﯽ هایشان ﻫﻢ ﻋﺎﻟﻤﯽ ﺩﺍﺷﺖ ... . . . ﺷﻬـــــــــــــﺪﺍ...! . ای بهترین یواشکی های دنیا . ﺷﻤﺎ ﮐﻪ ﺻﺪﺍﯾﺘﺎﻥ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ می رسد! . ﺑﻪ ﺍﻭ ﺑﮕﻮﯾﯿﺪ ﺧﻠﻮﺕ ﻫﺎﯼ ﻣﺎ ﺭﺍ ﻧﮕﺎﻩ ﻧﮑﻨﺪ... . " آخر دیگر ﺧﯿﻠﯽ ﯾﻮﺍﺷﮑﯽ ﻫﺎﯾﻤﺎﻥ ﻋﻮﺽ ﺷﺪﻩ ﺍﺳت..." . . .
شادی ارواح مطهر شهدا صلوات...
طبقه بندی: جنگ نرم، شهدا، فرهنگ، عشق و شعر،
برچسب ها:ازادی های یواشکی، شهدا، فقرا، جوان، پدرومادر، شناسنامه، چادر،

[ یکشنبه 27 مهر 1393 ] [ 10:26 ق.ظ ] [ هادی ]

[ نظرات() ]


افسران - عکس/ نوشته جالب روی کلاف نخ متعلق به دهه 60
  حدیثی از پیامبر گرامی اسلام در راستای اقتصاد مقاومتی روی کلاف نخ؛ رسول گرامی اسلام می فرمایند: وَیلٌ لِقَوم یَلبِسوُنَ ما لا یَنسَجون. «وای بر قومی که بپوشند آنچه را خود(نساخته و) نبافته اند».طبقه بندی: احادیث و جملات بزرگان، مذهبی، فرهنگ،
برچسب ها:اقتصادمقاومتی، اقتصاد، مقاومت، حدیث پیامبر، دهه 60، نخ، عکس اقتصادمقاومتی،

[ یکشنبه 27 مهر 1393 ] [ 10:18 ق.ظ ] [ هادی ]

[ نظرات() ]


افسران - نمازی که...
کوچه 74 نوشت:
نمازی که من را ...

تو را ...

همه را شرمنده می کند

و اشکی که گریبان خیلی ها را

خواهد گرفت . . .
طبقه بندی: شهدا، فرهنگ، مذهبی،
برچسب ها:نماز، شهدا، جانباز، مذهبی، بیمارستان، جنگ، دل نوشته،

[ شنبه 26 مهر 1393 ] [ 12:41 ب.ظ ] [ هادی ]

[ نظرات() ]


.: تعداد کل صفحات 8 :. [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ ... ]